Studentský jarmark 2016

Ve středu 5. října 2016 se za podpory Univerzity Karlovy uskuteční v nádvořích Karolina již tradiční Studentský jarmark. Akce je koncipována jako neformální uvítání akademického roku a jejím cílem je prezentovat studentům a nejen jim širokou škálu studentských spolků napříč univerzitou, jejich aktivity a širší možnosti spolupráce a zapojení se do aktivního dění na UK. Prezentace spolků na jednotlivých stáncích doplní také různé workshopy, burza knih a také různá překvapení. Součástí bude i bohatý hudební program zajišťovaný studentskými kapelami. K dispozici bude možnost občerstvení jak na stáncích, tak ve Studentském klubu Celetná 20.

Jarmark bude oficiálně zahájen v 13:00 a jeho program na nádvořích bude pokračovat do 22:00, poté se akce přesune na hudební after-party do Studentského klubu Celetná 20.

Akce je otevřená zdarma všem zájemcům z akademické obce i širší veřejnosti. Pořadatelé Jarmarku si zároveň dovolují pozvat na paralelně probíhající Veletrh pracovních příležitostí Univerzity Karlovy - Absolvent, který se bude konat již od dopoledních hodin v sousedících prostorách v rámci areálu Karolina. Více o veletrhu na stránkách veletrhu: https://veletrhabsolvent.cuni.cz/; a také na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1103180926421234/.

Připojte se ke Studentské jarmarku na Facebooku: https://www.facebook.com/events/621293268032856/.


Za organizátory Studentského jarmarku

Jiří Pilip, předseda Studentské unie UK

pilip [at] suuk.cz